KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12757128
nr 1275 7128
Sture Wikström
(1921-1993), Sverige
Oljemålning, Signerad S Wikström. Olja på pannå, 74x48cm
Sture Wikström, svensk bildkonstnär född 1921, död 1993.
Utrop:
500 kr
måndag 16 september 2019
kl 18:11:23
Sture Wikström
Läs mer om Sture Wikström